ИНДИКАТОР ЗА КУП.ВЕРТ.СО СЕР.ПРЕК.М

Индикатор

410 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004720 Категорија

Опис

Индикатор за купатило. 16AX / 250V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра