ИНДИКАТОР ЗА КУПАТИЛО ВЕРТ.МЕТАЛКА

Индикатор

395 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003083 Категорија

Опис

Индикатор за купатило. 16AX / 250V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра