ИНДИКАТОР ВЕРТИКАЛЕН СО ШУКО НОПАЛ

Индикатор за купатило

360 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003195 Категорија

Опис

Индикатор за купатило. 16 AX 250 V~ IEC 60669-1 2P+E 16 A 250 V~ IEC 60884-1 16 AX 250 V~

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра