Трака (Дуплофан) Двострана Армирана 48MM

Изолир

95 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002683 Категорија

Опис

Димензии 0.13MM X 19MM X 20M.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра