Прекинувач 2×0-1 15A 4 Контакти

15A 4 Контакти

65 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003075 Категорија

Опис

• Боја: Црвена
• Верзија: 250 V – 15A
• Поврзување: Faston 6.35mm
• Димензии: 31.5 x 25mm

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра