ЕЛ.ГР.ТОСТЕР 900В

Грејач за тостер

290 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002771 Категорија

Опис

Електричен Греач за Тостер 900 вати.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра