Лед Лента – LT-274 LED Lenta za PHILIPS 49″ R

PHILIPS 49"

350 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002978 Категорија

Опис

Должина: 494mm 6 диоди / 3V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра