Лед Лента – WKSET-5736 36207=36337X3 LT-357 HL-00430A30-0402S-06 A1 LED Лента за Fuego 43″

Fuego 43"

600 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004491 Категорија

Опис

Должина: 800mm 8 диоди / 6V.
Модел: Fuego 43EL610ANDT, ST 40NE6700, Arielli LED-4328T2.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра