ЕЛ.ГР.РЕРНА 1400В AРТУР MАРТЕН

Грејач за рерна

335 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004492 Категорија

Опис

Електричен Греач за Бојлер 1400 вати за Артур Мартен.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра