Лед Лента – LT-361 LED Lenta za FOX 32″-5

FOX 32"

350 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002785 Категорија

Опис

Должина: 580mm 6 диоди / 6V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра