Далечински Управувач – DU-Vestel 4848 NETFLIX – YOUTUBE

VESTEL LED 4848 NETFLIX+YOUTUBE

250 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004488 Категорија

Опис

Модел: VESTEL TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра