ЕЛ.ГР.БОЈЛЕР 3000В 6/4 СО СОНДА ЛЕОВ

Грејач за бојлер

577 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008367 Категорија

Опис

Електричен Греач за Бојлер Кончар 3000 Вати Леов.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра