ЕЛ.ГР.БОЈЛЕР 3000В СОНДА ИТАЛ.

Греач за бојлер

448 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004501 Категорија

Опис

Електричен Греач за Бојлер 230V 3000W со Сонда.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра