ЕЛ.ГР.БОЈЛЕР 2000В КОНЧАР 5Л

Грејач за бојлер

478 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 008019 Категорија

Опис

Електричен Греач за Бојлер Кончар 5 литри 2000 Вати Кончар.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра