Далечински Управувач – DU-HISENSE EN2G30H 21786

Hisense

250 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004498 Категорија

Опис

Модел: GRUNDIG LCD TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра