ДОЗНА 512 125Х125

Дозна

125 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002858 Категорија

Опис

Дозна за во бетон. 512 125Х125

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра