РАЗВОДНА КУТИЈА ОГ 120Х120X60 Огноотпорна

Дозна

125 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003769 Категорија

Опис

РАЗВОДНА КУТИЈА ОГ 120Х120X60 Огноотпорна

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра