ГР.КВАРЦ.62ЦМ

Грејач за кварцна греалка

95 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002984 Категорија

Опис

Греач за Кварцна Греалка.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра