ГР-ЕС.525В МОНИСТРА

Грејач за шпорет

135 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002977 Категорија

Опис

Греач за Шпорет 525W.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра