ГР-ЕС.500В МОНИСТРА

Грејач за шпорет

95 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002976 Категорија

Опис

Греач за Шпорет 500W.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра