ГИПС 2.5КГ.

Гипс

50 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003299 Категорија

Опис

Електричарски гипс

Тежина 2.5 килограми

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра