ВРВ ЗА ЛЕТКУМ Goobay Ф1.5mm za 30W ЛЕТКУМ

Soldering tip ? 1.5 mm

95 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 051190 Категорија

Опис

Врв за леткум 30W, Дијаметар: 4.8 mm, должина: 12 mm .

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра