Везица – CTS 12 Cable Ties White 4.8×300ММ

Cable Ties 0.30 m White

ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003469 Категорија

Опис

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДНО ПАРЧЕ ! 4.8ММХ300ММ

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра