Везица – CTS 13 Cable Ties White 4.8x368mm

Cable Ties 0.36 m White

ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003422 Категорија

Опис

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДНО ПАРЧЕ ! 4.8ММХ368ММ

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра