Креп Трака 48mm/33m 60C

Krep Traka

90 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003049 Категорија

Опис

Креп трака со димензии 48mm х 33m

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра