Везица – CTS 05-BLACK Cable Ties Black 3.6x140mm

Cable Ties 0.14 m Black

ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003421 Категорија

Опис

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДНО ПАРЧЕ ! 3.6ММХ140ММ

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра