Везица – CTS 03-BLACK Cable Ties Black 2.5x100mm

Cable Ties 0.10 m Black

ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004790 Категорија

Опис

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДНО ПАРЧЕ ! 2.5ММХ100ММ

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра