БУРГИЈА ХСС 2.5ММ

Бургија

10 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002883 Категорија

Опис

Метал 2.5ММ

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра