Бургија 1MM Drill Bit Stainless steel

Бургија

25 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005164 Категорија

Опис

1 mm Материјал: нерѓосувачки челик Со својот рамен дизајн, соодветен е за повеќето дупчалки. Лесен за поставување.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра