БУРГИЈА ЗА МЕТАЛ 7

Бургија

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004518 Категорија

Опис

Метал 7mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра