БУРГИЈА ЗА МЕТАЛ 5

Бургија

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004514 Категорија

Опис

Метал 5mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра