БУРГИЈА ЗА МЕТАЛ 5.5

Бургија

25 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004516 Категорија

Опис

Метал 5.5mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра