БУРГИЈА ЗА МЕТАЛ 10

Бургија

90 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004521 Категорија

Опис

Метал 10mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра