БУРГИЈА ЗА БЕТОН 6

Бургија

15 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004522 Категорија

Опис

Бетон 6mm

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра