mk Macedonian

БУРГИЈА ЗА БЕТОН 6.5

Бургија

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004523 Категорија

Опис

Бетон 6.5mm

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра