БУРГИЈА ЗА БЕТОН 12

Бургија

50 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004529 Категорија

Опис

Бетон 12mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра