БУРГИЈА ЗА БЕТОН 11

Бургија

45 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004528 Категорија

Опис

Бетон 11mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра