БУРГИЈА ЗА БЕТОН 10

Бургија

30 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004527 Категорија

Опис

Бетон 10mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра