Батерија Nedis AG12/LR43 BALAK20BL

Батерија за саат

30 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010459 Категорија

Опис

AG12 – LR43/1,55V Цената е за 1 парче.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра