Батерија – Energenie CR123 Lithium 3V

Батерија CR123 Lithium 3V

250 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010552 Категорија

Опис

CR123 литиумска батерија 3V
Високи перформанси и долг животен век
Еднократна употреба, не може да се полни

Димензии, mm: o17, висина: 34,5
Нето тежина: 16 g
Капацитет, mA: 1500

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра