АСПИРАТОР Ф12

Аспиратор

625 ден

Достапност:

❌ Нема на залиха

Шифра: 004036 Категорија

Опис

Боја:бела
Материјал:ABS
Ф=120mm
P=17W
Q=150 m3/h

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра