mk Macedonian

АСПИРАТОР Ф10

Аспиратор

550 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004035 Категорија

Опис

Бојa:бела
Материјал:ABS
Ф=100mm
P=15W
Q=100 m3/h

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра