АВТОМАТСКО ЗВОНО ЕТИ ЗЕ 230

Звоно

420 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002817 Категории ,

Опис

230V~

50/60Hz

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра