АВТОМАТСКИ ОСИГУРУВАЧ ШРЕК 25А

Schrack

165 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004205 Категорија

Опис

B25/1

230/400V~

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра