АВТОМАТСКИ ОСИГУРУВАЧ ШРЕК 20А

Schrack

165 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004204 Категорија

Опис

230/400V~

B20/1

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра