АВТОМАТСКИ ОСИГУРУВАЧ М9 63A

АВТОМАТСКИ ОСИГУРУВАЧ

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003097 Категорија

Опис

АВТОМАТСКИ ОСИГУРУВАЧ 63 А / 240 V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра