АВТОМАТСКИ ОСИГУРУВАЧ М9 6А

АВТОМАТСКИ ОСИГУРУВАЧ

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 30970000 Категорија

Опис

АВТОМАТСКИ ОСИГУРУВАЧ 6А / 240V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра