АВТОМАТСКИ ОСИГУРУВАЧ КОМЕЛ 32А

COMMEL

110 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008121 Категорија

Опис

АВТОМАТСКИ ОСИГУРУВАЧ B32 230/400~

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра