АВТОМАТСКИ ОСИГУРУВАЧ КОМЕЛ 25А

COMMEL

110 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008118 Категорија

Опис

B25

230/400~

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра