АВТОМАТСКИ ОСИГУРУВАЧ КОМЕЛ 10А

COMMEL

110 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008120 Категорија

Опис

АВТОМАТСКИ ОСИГУРУВАЧ B10 230/400V~

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра